SINAVA HAK KAZANAN PERSONELİN SINAV YERİ VE TARİHİ « Kululuyuz Biz
SON DAKİKA

RAHMET OKUMAK

KÖŞE YAZISI, KULU

SINAVA HAK KAZANAN PERSONELİN SINAV YERİ VE TARİHİ

KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN PERSONELİN SINAV YERİ VE TARİHİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Bu haber 06 Mart 2018 - 15:08 'de eklendi
1-TEMİZLİK HİZM. VE ÇÖP TOPLAMA PERSONEL SINAV LİSTESi
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN TEMİZLİK HİZMETLERİ VE ÇÖP TOPLAMA PERSONEL LİSTESİ
1BÜLENT MERMER
2ONUR ADAR
3SERVET MUCUK
4SELİM ANAR
5SERDAL KOÇ
6RESUL ARGIN
7SONER SUBAŞI
8YAKUP KÖSE
9YILMAZ KANAT
10YUSUF CANDEMİR
11ÖMER ÖKSÜZ
12HAKAN ÇATKAFA
13FATİH YILDIZ
14FEVZİ ŞEKER
15FERHAT KILIÇ
16GENCO SUBAŞI
17GÖKHAN ALTNBAŞ
18GÜRCÜ GÖLCÜK
19HAKAN KANDEMİR
20HAMZA TETİK
21HASAN AKSOY
22HASAN POLAT
23İSMAİL KÜÇÜKGÖL
24LEVENT ULUSOY
25MEVLÜT BAŞODA
26MEHMET YAŞAR
27MURAT ARIKAN
28MURAT ÇAL
29MUSA OKUTAN
30NECATİ KÖYLÜOĞLU
31RAMAZAN SUBAŞI
32NAVRUZ ÜNSAL
33ZÜBEYDE AKDURSUN
34HAFİZE ÖZKAN
35FATMA AKDOĞAN
36FATİH TÜMER
37FARUK TANER
38FARUK ÇÖPLER
39FARUK ÖZPOLAT
40EROL KARA
41EROL KAN
42ERGÜN BARLAS
43EMRE BAŞODA
44DENİZ AYBEK
45ABDULLAH AYTEKİN
46ABDULLAH ÇELEN
47BAYRAM ALİ YÜCEL
48BİROL TÜTÜNCÜ
49BÜLENT ARSLAN
50ABİDİN KALINOK
51ALİ AKGÜL
52ALİ KULBAY
53CEMAL KAYNAK
54CÜNEYT DEĞİRMENCİ
55DOĞAN ÖZCAN
56DURAN TÜRKMEN
57DURAN ZENGİN
58EMRAH SAKAR
SINAV TARİHİ:13.03.2018 Salı Günü Saat:09:30-15:00
Arası Yer Temizlik Hizmetleri Müdürlük Binası

 

2-FIRIN PERSONELİ SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN FIRIN PERSONELİ LİSTESİ
1BÜLENT KÖYLÜOĞLU
2METİN YILDIRIM
3OMER KÖYLÜOĞLU
4CAFER KARACA
5ADEM KULBAY
6MUSTAFA GÖKER
7SİNAN DEMİRBAŞ
8MUHAMMET KEMAL SUBAŞI
9MESUT DENİZ
             SINAV TARİHİ:13.03.2018 Salı Günü Saat:15:40-17:00
Arası Yer Fırın Ana Binada

 

3-FEN İŞLERİ PERSONEL SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN FEN İŞLERİ PERSONEL LİSTESİ
1LEVENT ARABACI
2KEMAL YALMAN
3MEHMET KAVAKLI
4MEHMET DİNÇER
5M.YAŞAR DEMİREL
6BAYRAM BOZKURT
7TAYFUN SARI
8ÜMÜT GÜRBÜZ
9YASİN KAVAKLI
10EBUTALİP ERDOĞAN
11ALİ SÖNMEZ
12CEMAL KOPARICI
13KARİP ULUDAĞ
14İLHAN OLHAN
15HÜSEYİN SAMANCI
16HÜSEYİN GÖKHAN TAYLAN
17HASAN SUBAŞI
18HASAN SARI
19HAKAN AY
20GÖKHAN TANER
21ERDAL AKALIN
22ENVER TIRPAN
23CİHAN BARAN
24CENGİZ ÇATAL
25BÜLENT AYHAN
26BÜLENT KOCAMIŞ
27BİROL ALTUN
28BEKİR YİĞİN
29ADEM AVCI

 

4-PARK VE BAHÇE PERSONELİ SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN PARK VE BAHÇE PERSONELİ LİSTESİ
1OĞUZHAN KILIÇ
2HAYDAR TORUN
3ŞAHABETTİN PINAR
4ERDİNÇ GÜLTEKİN
5EMİN DEĞİRMENCİ
6ELFESİYA ALP
7HASAN SÜRER
8DURSUN AY
9CAFER SAYGIN
10BEKİR BULUT
11İSMAİL CAN
12MALİK PEKER
13METEHAN ÇİMEN
14ADEM KIZILER
15MUHAMMET YILDIZ
16BAYRAM ŞEKER
17NURTEN ARSLAN
18NALAN FİDAN
19YUNUS BAŞER
20RAFET ÜNLÜ
21MUHAMMET ÖZKAN
22HACI GAZİ GÜL
23İHSAN ŞEHİTOĞLU
24MUSTAFA TAYLAN
25MUSTAFA YAVUZ
26MAKBULE YURTSEVER
27AYNUR ER
28HALİM KOCAMIŞ
29HAKAN COŞKUNDENİZ
30ÖMER TEKE
31ÖMER ÖCAL
32SERVET KUZEY
33ŞÜKRÜ GÜZEL
34UMUT DÖNMEZ
35HAMİT ÜNSAL
36SERHAT KAVAKLI
37SAMİ MERMER
38YASİN MURDAD
39MURAT TEHİK
40MUSTAFA DENECİ
41MUSA ŞANVER DOĞAN
42ÖMÜR COŞKUNER
43RAMAZAN ARSLAN
44RAMAZAN SAYAL
45RAMAZAN ÜNVER
46SALİH YAĞCI
 SINAV TARİHİ:14.03.2018 Çarşamba Günü Saat:10:30-17:00  Arası
    Yer :    Halı Saha

 
5-ACİL YARDIM PERSONELİ SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN ACİL YARDIM PERSONELİ LİSTESİ
1GÜLLÜ ÇİFTÇİ
2GÜNEŞ TUNCA
3FATMA DEMİRKIRAN
4DURSUN TOR
5YAŞAR ESEN KUZEY
             SINAV TARİHİ:15.03.2018 Perşembe Günü Saat:09:00-10:00
Arası Yer Yaşlı Yaşım Merkezi

 

6- ÖZEL GÜVENLİK PERSONEL SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN ÖZEL GÜVENLİK PERSONEL LİSTESİ
1GÜLÜZAR TOK
2İSHAK ÇANKAYA
3MEHMET DEMİREL
4RIFAT YÜZER
5ATİLLA YİĞİT
6LEVENT UZEL
7FERDİ KÖYLÜOĞLU
             SINAV TARİHİ:15.03.2018 Perşembe Günü Saat:10:15-12:00
Arası Yer Belediye Hizmet Binası

 

7-YARDIMCI ZABITA PERSONELİ SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN YARDIMCI ZABITA PERSONELİ LİSTESİ
1HIZIR GÖLCÜK
2RAMİZ ALP
3İLHAN KAN
4YUSUF ERCAN
5MUHAMMET SERTDEMİR
             SINAV TARİHİ:15.03.2018 Perşembe Günü Saat:13:30-14:30
Arası Yer: Belediye Hizmet Binası

 

8-VERİ HAZIRLAMA PERSONELİ SINAV LİSTESİ
KULU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERDEN SINAVA HAK KAZANAN VERİ HAZIRLAMA PERSONELİ LİSTESİ
1DEMET İPEK
2SIDIKA CEYDA ÜNLÜ
3SAİME YILDIRIM
4PERİHAN YILMAZ
5BİLGİYE AKBAŞ
6HÜSEYİN ORDULU
7OĞUZHAN ERDOĞAN
8TALAT ÇORUM
9SELİM ALCI
10MUSTAFA SARIKAYA
             SINAV TARİHİ:15.03.2018 Perşembe Günü Saat:14:35-16:30
Arası Yer Belediye Hizmet Binası

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.